KONST / Litografier / Färglitografi 12433621
nr 1243 3621
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 52/275. Motivet: 32x42 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:49:23
100 kr
350 kr
500 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth